صفحه اصلی » بازاریابی دیجیکالا » راهنمای انتخاب یک میز کار مناسب

راهنمای انتخاب یک میز کار مناسب

میز

میز کار انواع مختلف و متنوعی دارد که بسته به اینکه برای چه منظوری استفاده می‌شود، می‌تواند متفاوت باشد. برای انتخاب یک میز کار یا تحریر مناسب باید به استانداردهای مورد نیاز یک میز توجه ویژه‌ای داشت، چرا که نامناسب بودن میز کار علاوه بر اینکه باعث ناکارآمدی آن می‌شود، بلکه باعث ایجاد مشکلات جسمی در ستون فقرات، گردن و غیره نیز می‌شود. اندازه، جنس و مدل میز، از جمله پارامترهایی است که می‌تواند در انتخاب یک میز استاندارد تاثیرگذار باشد. در این مطلب به بررسی انواع میز کار و چگونگی انتخاب یک میز کار مناسب می‌پردازیم.

انواع میز کار

1-میز تحریر، میز برای نوشتن

این میزها فقط برای نوشتن یا تایپ‌کردن مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا ساده هستند و کشوهای کوچکی برای قراردادن لوازم تحریر دارند. اندازه این میزها با توجه به نوع و میزان کار می‌تواند متفاوت باشد.

2-میز منشی

میزهایی که برای کار با کامپیوتر و انجام کارهای اداری مناسب هستند. اغلب فضایی برای قرار دادن مانیتور و کیس کامپیوتر دارند. این میزها همچنین فضاهایی برای ذخیره‌سازی مانند قفسه، کشو یا کابینت دارند.

3-میز کامپیوتر

این میزها فضای جداگانه برای قرار دادن مانیتور، کیس، کیبورد و حتی موس دارند. همچنین فضاهایی برای قرار دادن سیم و کابل و وسایل دیگر الکترونیکی نیز در نظر می‌گیرند. در این میزها به عملکرد میز بسیار توجه می‌شود و معمولا اندازه بزرگی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *